T:+90 212 266 8182

YZB Kataloğu

YZB 2019


Organize perakendeye yön veren
kuruluşlar arasında yer alma
fırsatları YZB 2019 kataloğunda.

YZB

Anasayfa_tablar

  • YZB 2018'e Dair...
  • Sponsorlar
  • Konferans Programı

YZB 2018...

Organize gıda perakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen markalarını bir araya getirerek iş birliği kanallarını güçlendiren, konferans ve fuar katılımı kapsamında katılımcılarına eşsiz bir atmosfer sunan Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı, 11-12 Nisan 2018 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiştir.

Değerli Destekçilerimize Teşekkürlerimizle...

Sponsorlarına Perder üyeleriyle ticari ilişkiler geliştirmeleri ve stratejik iş ortaklığı fırsatları oluşturmaları yönünde katkı sağlayan YZB; 2018 yılında da organize gıda perakendesinin en büyük organizasyonu olma misyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir.


Sponsorlar

En İyiler ON’da

10 yıla damga vurmuş unutulmaz konu ve konuşmacıları güncel gelişmeleriyle sektör profesyonelleriyle buluşturduğumuz 2018 yılı, aynı zamanda çevremizi saran naylon poşetlere karşı başlattığımız çevre bilinci hareketimizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağladı. Bu kapsamda 22 uzman konuşmacı ile 10 oturumda buluştuk.

Konferans Programı

 

Resmi Sponsorumuz Tadım’dan enerji, protein ve lezzet dolu yepyeni bir karışım: Tadım Sportif

 

Türkiye’nin köklü kuruyemiş markası Tadım, yepyeni bir karışım hazırladı. ‘cranberry, kavrulmuş beyazlatılmış badem, kavrulmuş yer fıstığı, çiğ kabak çekirdeği içi ve kurutulmuş dut’tan oluşan Tadım Sportif, enerji, protein ve lezzet yüklü 75 gram paketleri ile raflarda yerini aldı. 

Günümüzde sağlıklı yaşam ve spor alışkanlığının yaygınlaşmasıyla birlikte doğal lezzetlere olan ilgi de hızla artıyor. 

Zengin ürün çeşitliliğiyle Türkiye’nin tadı tuzu Tadım, bu trende yönelik yepyeni bir karışım hazırladı. Tadım’ın en yeni ürünü Tadım Sportif, lezzetli olduğu kadar protein ve enerji yüklü karışımıyla herkesin beğenisini kazanacak. Tadım Sportif’in 75 gramlık paketlerinde ‘cranberry, kavrulmuş beyazlatılmış badem, kavrulmuş yer fıstığı, çiğ kabak çekirdeği içi ve kurutulmuş dut’ bulunuyor. 

 

Ara öğünler için lezzetli bir alternatif olan Tadım sportif, aynı zamanda hayatında spora yer verenler için de ideal bir protein kaynağı olacak. Spor öncesi ve sonrasında enerji ve protein ihtiyacını karşılayan Tadım Sportif’in bir paketi 15,3 gram protein, 383 kalori içeriyor.

 

YZB 2018 Kapanış Raporu

Katılımcı Bilgileri, Sergileme ve Ziyaretçi Analizi, Tanıtım Çalışmaları, Basın Yansımaları, Program Akışı, Gala Yemeği ve çok daha fazlasını YZB 2018 Kapanış Raporu’nda bulabilirsiniz.

Haberdar Olmak İçin Kaydolun